Golden Blonde N1, Dark Blonde N2, Milk Chocolate N3, Dark Brunette N4, Black Brown N5, Charcoal N6, Deep Black N7, Black Rose N8, Russian Forest N9, Orange Corrector N1 - N3

Coral N1, Rose N2, Peach N3, Cherry N4, Strawberry N5, Raspberry N6, Cranberry N7, Red Earth N8, Soft Beige N9

Camouflage Hanafy by Irina Maximova N1 - N5

Areola Hanafy by Irina Maximova N1-N3

Tattoo Machines&Accessories

Pigmenty do makijażu permanentnego – Hanafy Polska

Pigmenty do makijażu permanentnego Hanafy Colours Pigments to produkty marki znanej na całym świecie. Są sprzedawane w USA, Kazachstanie, Estonii, Azerbejdżanie, Niemczech, Hiszpanii, Mołdawii, Egipcie, na Ukrainie, Łotwie, Białorusi czy Litwie. Cieszą się dużą popularnością również w Polsce. Wyróżnia je wysoka jakość, trwałość, a także pełne bezpieczeństwo. Technologia produkcji pigmentów jest właściwie dopracowana, a to za sprawą wielu lat testów. Dziś są to barwniki doceniane przez tatuatorów, którzy na pierwszym planie stawiają precyzję, jakość wykonania, a także bezbłędnie dopasowane odcienie kolorystyczne. Poszczególne barwniki można ze sobą mieszać, w zależności od zaleceń producenta. Co ważne, naszym klientom oferujemy bogaty asortyment, a jest to pigment do brwi, oczu, ust czy skóry.

Akcesoria do makijażu permanentnego

Jako reprezentant marki Hanafy w Polsce stawiamy na kompleksową obsługę klienta i dostęp do niezbędnego asortymentu. To właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym można kupić nie tylko funkcjonalne pigmenty, ale również akcesoria do makijażu permanentnego. Są to shakery do wymieszania barwników, katridże, kremy czy zasilacze do maszynek marki MAST. Te również można kupić w naszym sklepie, sprzęt wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz jest wygodny w codziennym użytkowaniu. Gwarantujemy trwałość, ale przede wszystkim zachowanie maksimum bezpieczeństwa podczas pracy z produktami marki Hanafy Colours Pigments. Są to bowiem propozycje przebadane, które posiadają stosowne certyfikaty i z powodzeniem mogą być wykorzystywane w profesjonalnych salonach makijażu permanentnego. Ponadto oferta jest nieustannie poszerzana, dlatego warto odwiedzać naszą stronę regularnie. Idziemy z duchem czasu i stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które są wdrażane również na polski rynek.